Powitaj Nowy Rok z dala od hucznych imprez – w otoczeniu najbliższych osób, rodziny i przyjaciół. Zadbaj o Wasz wyjątkowy i bezpieczny czas, zachwyć się czystą, białą plażą, wydmami i sosnowym lasem.

Nie znajdziesz tutaj głośnej imprezy czy popularnych klubów. Nie rozpoczniesz Nowego Roku od podpierania baru, wśród toastów obcych Ci osób. Obiecujemy Ci jednak idealne warunki, do spędzenia kameralnej domówki.

Stwórz wspomnienia, do jakich będziesz wracał przez długie lata. Jeśli tak jak my odczuwacie ciężar ostatnich kilkunastu miesięcy, natłoku informacji i strachu o przyszłość, wiecie, że najmilsze, co możecie sobie podarować, to czas pełen spokoju i wdzięczności.

Do siego roku i wielu wyjątkowych wspomnień, życzą
Gospodarze

Domki dla 6 osób

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort w parze z wysokim standardem a także prywatność i kameralność otoczenia. Domki są w pełni przystosowane i nowocześnie wyposażone, dzięki czemu poczujesz się jak u siebie. Zadbaliśmy o to, aby przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również miła dla oka - zwrócisz uwagę na zasłony w uroczych skosach, obecność drewna i surowość kamienia, a to wszystko w stonowanej kolorystyce, bez przytłaczających ozdób i bodźców wzrokowych.

Gastronomia

Nadmorska okolica, bogata w lokalne produkty i przysmaki zachęca do poznania nowych smaków. Kuchnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz posiłek. W zakładce Gastronomia znajdziesz cenione przez nas i polecane punkty gastronomiczne. Obiekt jest ekologiczny – posiadamy energooszczędne oświetlenie i urządzenia AGD i RTV.

W wolnym czasie

Bez względu na to, czy jesteś domatorem czy cenisz sobie wypoczynek związany z aktywność fizyczną, z pewnością nie zabraknie takiej formy rozrywki, jaką cenisz sobie najbardziej. Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym pupilem – Wasz odpoczynek nie musi powodować jego tęsknoty za opiekunem. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

15:00 - 11:00

Doba hotelowa

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej
Rezerwuj bezpośrednio
na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Domki w naturze

Borówkowa 6
84-210 Lubiatowo