Okres świąteczny to czas, na który większość z nas czeka niemal cały rok — czas pielęgnowania obyczajów, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Spędź z nami tegoroczne, błogie święta Bożego Narodzenia — stwórz nową tradycję, która na stałe zagości w Twoim kalendarzu. Ponieważ święta są tam, gdzie czujesz radość i spokój.

 

To, co kochamy w okresie świątecznym to bez wątpienia powtarzalność. Ale przecież każdy piękny obrzęd miał kiedyś swój początek, prawda? Stwórz razem z nami swoje własne reguły i zaplanuj świąteczny wypoczynek w nadmorskiej, niemal bajkowej aurze, kiedy doskonale nam znana Natura zapada w zimowy sen.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy świąteczny upominek powitalny. Mamy nadzieję, że ten drobny gest będzie doskonałym preludium, zanim zasiądziecie do uroczystej kolacji – z kolędą na ustach, lub bez, a co ważniejsze — w gronie najbliższych. Gorąco zachęcamy do czerpania z bogactwa natury pełnymi garściami. Rześki spacer wzdłuż linii brzegowej Morza Bałtyckiego nie tylko pobudzi apetyt na bożonarodzeniowe przysmaki, ale także pomoże spalić nieco kalorii. Jesteśmy pewni, że w tak niesamowitym otoczeniu Natury nie braknie Wam pomysłów na spędzenie cennych chwil. 

 

Błogiej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, życzą

Gospodarze

 

Domki dla 6 osób

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort w parze z wysokim standardem a także prywatność i kameralność otoczenia. Domki są w pełni przystosowane i nowocześnie wyposażone, dzięki czemu poczujesz się jak u siebie. Zadbaliśmy o to, aby przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również miła dla oka - zwrócisz uwagę na zasłony w uroczych skosach, obecność drewna i surowość kamienia, a to wszystko w stonowanej kolorystyce, bez przytłaczających ozdób i bodźców wzrokowych.

Gastronomia

Nadmorska okolica, bogata w lokalne produkty i przysmaki zachęca do poznania nowych smaków. Kuchnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz posiłek. W zakładce Gastronomia znajdziesz cenione przez nas i polecane punkty gastronomiczne. Obiekt jest ekologiczny – posiadamy energooszczędne oświetlenie i urządzenia AGD i RTV.

W wolnym czasie

Bez względu na to, czy jesteś domatorem czy cenisz sobie wypoczynek związany z aktywność fizyczną, z pewnością nie zabraknie takiej formy rozrywki, jaką cenisz sobie najbardziej. Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym pupilem – Wasz odpoczynek nie musi powodować jego tęsknoty za opiekunem. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

15:00 - 11:00

Doba hotelowa

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej
Rezerwuj bezpośrednio
na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Domki w naturze

Borówkowa 6
84-210 Lubiatowo