Lubiatowo to mała, urokliwa wieś w województwie pomorskim. Wyjątkowe położenie Lubiatowa – zaledwie 2,5 km od linii brzegowej Bałtyku, na obszarze Pobrzeża Kaszubskiego, w otoczeniu pachnącego, sosnowego lasu sprawia, że kontakt z naturą jest w zasięgu wzroku – i dłoni. Czysta, biała plaża, na której nie ma potrzeby walczyć o każdy jej centymetr i wyjątkowe wydmy czynią to miejsce nieskażonym przez obecność człowieka.

Nie znajdziecie tu wielkich, przysłaniających widoku hoteli, zatłoczonych promenad czy stoisk, przeładowanych pamiątkami z nad morza. Znajdziecie o wiele więcej - ciszę, spokój, piękną okolicę, w której naładujesz baterie i ukoisz zmysły.

W przerwach od plażowania polecamy wycieczki: piesze oraz rowerowe, przejażdżki konne czy wspinaczkę po wydmach. Okoliczne lasy bogate są w grzyby, borówki i jagody. Nie sposób się nudzić, kiedy region oferuje tak wiele atrakcji dla całej rodziny. Zaledwie 30 minut drogi samochodem dzielić Was może od atrakcji, takich jak parki tematyczne, aquaparki oraz klimatyczne, nadmorskie miejscowości.

więcej

Sauna

więcej

Całoroczna stadnina koni w Choczewie

więcej

Park Łeba

więcej

Spływy kajakowe

więcej

Trasa EuroVelo R 10

więcej

Park Ewolucji w Sławutówku

więcej

Sea Park w Sarbsku

więcej

Wydma Lubiatowska

więcej

Plaża w Lubiatowie

więcej

Latarnia Morska Stilo

więcej

Aquapark w Redzie

więcej

Sezonowa Stadnina Koni w Lubiatowie

więcej

Farma Alexa

więcej

Plac zabaw

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej
Rezerwuj bezpośrednio
na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Domki w naturze

Borówkowa 6
84-210 Lubiatowo