Lubiatowo

Mała osada na pomorzu, w Gminie Choczewo.

Choć nieco zmieniła się od czasów, widzianych dziecięcymi oczami, nadal oczarowuje spokojem i prywatnością. Z dala od krzykliwych banerów, korków i kolejek.

Lubiatowo to jedne z moich licznych, dziecięcych wspomnień. To właśnie one stały się zalążkiem marzenia o stworzeniu miejsca, jak te – odskoczni od codziennego pędu, miejsca, gdzie pociechy z beztroską, ciekawością świata i wrażliwością mogą chłonąć naturę od najmłodszych lat. To także miejsce, gdzie nasza rodzina i przyjaciele zawsze znajdą przytulny i bezpieczny kąt. Jeśli tak jak my, stronisz od zatłoczonych kurortów, szukasz przestrzeni dla własnych myśli i wyjątkowych wspomnień, tak jak my – zakochasz się w Lubiatowie od pierwszego wejrzenia. Lubiatowo, to nasz drugi po Karkonoszach dom.

Pragniemy, aby nasi Goście pełnymi garściami czerpali z bogactwa tego urokliwego terenu. Natura w zasięgu dłoni i wzroku nie tylko zachwyca, ale także pozwala usłyszeć swoje myśli. Obiecujemy, że spędzisz u nas chwile, które na długo zostaną w pamięci. Wierzymy, że wrócisz – tak jak my, po latach poświęconych codziennemu życiu, powróciliśmy, by zbudować dla Was to miejsce.

Gospodarze Dorota & Bartek

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej
Rezerwuj bezpośrednio
na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Domki w naturze

Borówkowa 6
84-210 Lubiatowo