Schyłek lata przynosi chwile zadumy — melancholię nad nieubłaganym upływem czasu, drobne podsumowania i przemyślenia. To naturalne, że potrzebujemy czasem zatrzymać się w ferworze obowiązków, poukładać, przewartościować i docenić nasze życie.

Zapraszamy Cię do zatrzymania tej chwili na odrobinę dłużej. Wykorzystaj Wrześniową Melancholię, aby wyciszyć swój umysł i gonitwę myśli. Zaopiekują się Tobą Cisza i Spokój.


Informacje:

Nasze domki są przystosowane dla 6 Gości.

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort w parze z wysokim standardem a także prywatność i kameralność otoczenia. Domki są w pełni przystosowane i nowocześnie wyposażone, dzięki czemu poczujesz się jak u siebie. Zachęcamy do spędzania wieczorów przy rozpalonym kominku z ulubioną książką w dłoni i kubkiem herbaty. Poranków — chłonąc słony zapach morza, jesiennego lasu, w otoczeniu krzyku mew.

Wrześniowa Melancholia to pakiet, który pomoże Ci odnaleźć siebie w codziennym biegu; zebrać myśli i zdystansować się od codziennych spraw i obowiązków w otoczeniu natury, tak pięknej, surowej i nienaznaczonej ludzką działalnością. Miejsce sprzyja zarówno relaksowi jak i pracy twórczej, z dala od zgiełku miasta i krzykliwych promenad.

Na terenie całego obiektu zapewniamy doskonałej jakości Internet LTE – Twoja praca z dala od domu jest tutaj bezpieczna.

Nadmorska okolica, pełna lokalnych produktów zachęca do poznania nowych smaków. Jesienny las, pełen borówek i grzybów wręcz zaprasza do poznania jego bogactwa! Kuchnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz posiłek. W zakładce Gastronomia znajdziesz polecane przez nas punkty gastronomiczne.

Obiekt jest ekologiczny – posiadamy energooszczędne oświetlenie i urządzenia AGD i RTV.

Zadbaliśmy o to, aby przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również miła dla oka - zwrócisz uwagę na zasłony w uroczych skosach, obecność drewna i surowość kamienia, a to wszystko w stonowanej kolorystyce, bez przytłaczających ozdób i bodźców wzrokowych.

Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym pupilem. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

Bez względu na to, czy jesteś domatorem czy cenisz sobie wypoczynek związany z aktywność fizyczną, z pewnością nie zabraknie takiej formy rozrywki, jaką cenisz sobie najbardziej.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Aktywni z Natury – znajdziesz tam informacje o interesujących sposobach, na zagospodarowanie wolnego czasu.


Wyjątkowych chwil zadumy i spokoju życzą,

Gospodarze


Domki dla 6 osób

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort w parze z wysokim standardem a także prywatność i kameralność otoczenia. Domki są w pełni przystosowane i nowocześnie wyposażone, dzięki czemu poczujesz się jak u siebie. Zadbaliśmy o to, aby przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również miła dla oka - zwrócisz uwagę na zasłony w uroczych skosach, obecność drewna i surowość kamienia, a to wszystko w stonowanej kolorystyce, bez przytłaczających ozdób i bodźców wzrokowych.

Gastronomia

Nadmorska okolica, bogata w lokalne produkty i przysmaki zachęca do poznania nowych smaków. Kuchnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz posiłek. W zakładce Gastronomia znajdziesz cenione przez nas i polecane punkty gastronomiczne. Obiekt jest ekologiczny – posiadamy energooszczędne oświetlenie i urządzenia AGD i RTV.

W wolnym czasie

Bez względu na to, czy jesteś domatorem czy cenisz sobie wypoczynek związany z aktywność fizyczną, z pewnością nie zabraknie takiej formy rozrywki, jaką cenisz sobie najbardziej. Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym pupilem – Wasz odpoczynek nie musi powodować jego tęsknoty za opiekunem. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

15:00 - 11:00

Doba hotelowa

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej
Rezerwuj bezpośrednio
na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Domki w naturze

Borówkowa 6
84-210 Lubiatowo