Stworzyliśmy wyjątkową, jesienną ofertę z myślą o każdym, kto potrzebuje czasu tylko dla siebie – czasu na uporządkowanie myśli, pielęgnowanie codziennych rytuałów, w otoczeniu przepięknej, białej plaży, sosnowego lasu i nadmorskich wydm.

 

Informacje:

Nasze domki są przystosowane dla 6 Gości.

Domki w Naturze to idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort w parze z wysokim standardem a także prywatność i kameralność otoczenia. Domki są w pełni przystosowane i nowocześnie wyposażone, dzięki czemu poczujesz się jak u siebie.

To oferta dla rodzin, grup przyjaciół i znajomych, ale także cyfrowych nomadów, dla których praca zdalna w tak wyjątkowych okolicznościach jest nagrodą, a nie przykrym obowiązkiem. Jeśli marzysz o tym, aby kreatywnie spędzić wieczór panieński lub kawalerski, nie mogłeś lepiej trafić.

W naszej ofercie przewidzieliśmy każdą nadmorską pogodę i niepogodę możesz rozpocząć poranek od joggingu po plaży lub wykorzystać nasz drewniany taras, aby pielęgnować swoje małe, zdrowe rytuały, takie jak joga czy pilates; wieczór - spędzić przy kominku, z ulubioną książką w dłoni lub możesz także zachęcić całą rodzinę i przyjaciół do wspólnej zabawy, z wykorzystaniem gier planszowych i multimedialnych. Na terenie obiektu zapewniamy doskonałej jakości Internet LTE.

Nadmorska okolica, bogata w lokalne produkty i przysmaki zachęca do poznania nowych smaków. Kuchnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz posiłki. W zakładce Gastronomia znajdziesz cenione przez nas i polecane punkty gastronomiczne.

Obiekt jest ekologiczny – posiadamy energooszczędne oświetlenie i urządzenia AGD i RTV.

Zadbaliśmy o to, aby przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również miła dla oka. Zwrócisz uwagę na zasłony w uroczych skosach, obecność drewna i surowość kamienia, a to wszystko w stonowanej kolorystyce, bez przytłaczających ozdób i bodźców wzrokowych.

Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym pupilem – Wasz odpoczynek nie musi powodować jego tęsknoty za opiekunem. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

Bez względu na to, czy jesteś domatorem czy cenisz sobie wypoczynek związany z aktywność fizyczną, z pewnością nie zabraknie takiej formy rozrywki, jaką cenisz sobie najbardziej.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Aktywni z Natury znajdziesz tam informacje o intersujących sposobach, na zagospodarowanie wolnego czasu.

 

Życzymy udanego wypoczynku i miłych wspomnień!

-       Gospodarze

 

*Oferta obowiązuje od 10 października do 19 grudnia. Obejmuje minimum 3 noclegi.

Domki dla 6 osób

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort w parze z wysokim standardem a także prywatność i kameralność otoczenia. Domki są w pełni przystosowane i nowocześnie wyposażone, dzięki czemu poczujesz się jak u siebie. Zadbaliśmy o to, aby przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również miła dla oka - zwrócisz uwagę na zasłony w uroczych skosach, obecność drewna i surowość kamienia, a to wszystko w stonowanej kolorystyce, bez przytłaczających ozdób i bodźców wzrokowych.

Gastronomia

Nadmorska okolica, bogata w lokalne produkty i przysmaki zachęca do poznania nowych smaków. Kuchnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz posiłek. W zakładce Gastronomia znajdziesz cenione przez nas i polecane punkty gastronomiczne. Obiekt jest ekologiczny – posiadamy energooszczędne oświetlenie i urządzenia AGD i RTV.

W wolnym czasie

Bez względu na to, czy jesteś domatorem czy cenisz sobie wypoczynek związany z aktywność fizyczną, z pewnością nie zabraknie takiej formy rozrywki, jaką cenisz sobie najbardziej. Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym pupilem – Wasz odpoczynek nie musi powodować jego tęsknoty za opiekunem. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

15:00 - 11:00

Doba hotelowa

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej
Rezerwuj bezpośrednio
na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Domki w naturze

Borówkowa 6
84-210 Lubiatowo