W czasach, kiedy tak łatwo dostosować pracę zdalną do codziennego rytmu życia, a jednocześnie -tak trudno znaleźć balans między jednym a drugim, wychodzimy naprzeciw Waszym marzeniom – oferujemy możliwość wynajmu długoterminowego, dopasowanego do Waszych oczekiwań i stylu życia.

Cyfrowym nomadom, osobom, których głównymi narzędziami pracy są laptop i telefon komórkowy, a także tym, którzy walczą z wypaleniem zawodowym i codziennym natłokiem: myśli, bodźców i poleceń, nasze Domki w Naturze staną się doskonałą odskocznią od codzienności.

Nasza oferta - Przystań Twórcza - to wyjątkowe miejsce, stworzone wręcz dla artystów, freelancerów i każdego, kto potrzebuje zebrać myśli, skupić na pracy umysłowej, mogąc jednocześnie zdystansować się od codziennych spraw i obowiązków w otoczeniu natury, tak pięknej, surowej i nienaznaczonej ludzką działalnością. Miejsce sprzyja pracy twórczej, z dala od zgiełku miasta i krzykliwych promenad.

Na terenie całego obiektu zapewniamy doskonałej jakości Internet LTE – Twoja praca z dala od domu jest tutaj bezpieczna.

Wielu chwil skupienia, twórczej i owocnej pracy życzą
Gospodarze


*Oferta obejmuje od 30 do 180 noclegów. Zapytaj o szczegóły oferty – postaramy się uszyć ją dokładnie na miarę Twoich potrzeb.

Domki dla 6 osób

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort w parze z wysokim standardem a także prywatność i kameralność otoczenia. Domki są w pełni przystosowane i nowocześnie wyposażone, dzięki czemu poczujesz się jak u siebie. Zadbaliśmy o to, aby przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również miła dla oka - zwrócisz uwagę na zasłony w uroczych skosach, obecność drewna i surowość kamienia, a to wszystko w stonowanej kolorystyce, bez przytłaczających ozdób i bodźców wzrokowych.

Gastronomia

Nadmorska okolica, bogata w lokalne produkty i przysmaki zachęca do poznania nowych smaków. Kuchnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz posiłek. W zakładce Gastronomia znajdziesz cenione przez nas i polecane punkty gastronomiczne. Obiekt jest ekologiczny – posiadamy energooszczędne oświetlenie i urządzenia AGD i RTV.

W wolnym czasie

Bez względu na to, czy jesteś domatorem czy cenisz sobie wypoczynek związany z aktywność fizyczną, z pewnością nie zabraknie takiej formy rozrywki, jaką cenisz sobie najbardziej. Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym pupilem – Wasz odpoczynek nie musi powodować jego tęsknoty za opiekunem. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

15:00 - 11:00

Doba hotelowa

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej
Rezerwuj bezpośrednio
na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Domki w naturze

Borówkowa 6
84-210 Lubiatowo