Zapraszamy do spędzenia cudownego, wypełnionego spokojem urlopu w naszych Domkach w Naturze. Zwolnij obroty i spędź Wakacje w rytmie slow! - zadbaj o komfort psychiczny i pozwól sobie długo wyczekiwany odpoczynek od codzienności.

Czekasz na niego przez okrągły rok, dopinając nie tylko terminy, ale i za ciasne walizki. Myślisz - nareszcie odpocznę! Najpierw godzinami czekasz w korku, następnie - spotykasz tłumy, przeładowane suwenirami znad morza stoiska i głośne, dalekie od oczekiwań przeludnione promenady. Twój wymarzony urlop jest w zasięgu ręki, musisz jedynie po niego sięgnąć.

To idealne miejsce do spędzenia czasu z najbliższymi, nie tracąc przy tym swoich rytuałów i zdrowych nawyków. Czeka na Was jedna z najpiękniejszych, polskich plaż, wydmy a także czyste morze i uwaga – brak walki o parawany czy każdy centymetr plaży.

Twoje pociechy czeka beztroski czas zabawy - także na terenie ogrodu w placem zabaw. Nie zapomnij jednak o chwili tylko dla siebie – porannej kawie na naszym drewnianym tarasie, treningu, którym rozpoczynasz dzień; romantycznym wieczorze przy kominku czy spacerze plażą, w blasku gwiazd.

Bliskość natury da się tutaj niemal zamknąć w liczbach - zaledwie 50 metrów do sosnowego lasu, 500 – do pobliskiego jeziora i tylko 20 minut drogi na plażę i wydmy.

Domki dla 6 osób

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort w parze z wysokim standardem a także prywatność i kameralność otoczenia. Domki są w pełni przystosowane i nowocześnie wyposażone, dzięki czemu poczujesz się jak u siebie. Zadbaliśmy o to, aby przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również miła dla oka - zwrócisz uwagę na zasłony w uroczych skosach, obecność drewna i surowość kamienia, a to wszystko w stonowanej kolorystyce, bez przytłaczających ozdób i bodźców wzrokowych.

Gastronomia

Nadmorska okolica, bogata w lokalne produkty i przysmaki zachęca do poznania nowych smaków. Kuchnia została wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu samodzielnie przygotujesz posiłek. W zakładce Gastronomia znajdziesz cenione przez nas i polecane punkty gastronomiczne. Obiekt jest ekologiczny – posiadamy energooszczędne oświetlenie i urządzenia AGD i RTV.

W wolnym czasie

Bez względu na to, czy jesteś domatorem czy cenisz sobie wypoczynek związany z aktywność fizyczną, z pewnością nie zabraknie takiej formy rozrywki, jaką cenisz sobie najbardziej. Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym pupilem – Wasz odpoczynek nie musi powodować jego tęsknoty za opiekunem. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

15:00 - 11:00

Doba hotelowa

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej
Rezerwuj bezpośrednio
na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Domki w naturze

Borówkowa 6
84-210 Lubiatowo